تیزر قدس مهم تر از همیشه

 

 

تولید: استودیو هنری تراب

سفارش: فضای مجازی استان بوشهر

این ویدیو برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و گرامی داشت و تجلیل روز جهانی قدس ساخته شده است. همچنین به سخنان مقام معظم رهبری نیست اشاره دارد. قدس همیشه مهم بوده است اما در این سال با به میان آمدن جریان معامله قرن بیش از پیش دارای اهمیت است. محور مقاومت نباید شکسته شود و امت حزب الله باید به مقاومت خود ادامه دهد…

حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر اینکه ضروری ترین نیاز امروز دنیای اسلام وحدت و یک‌صدایی است، به تمرکز دشمنان برای مقابله با مسلمانان به‌ویژه در موضوع فلسطین و در قضایای یمن اشاره و خاطرنشان کردند: اکنون امریکایی‌ها نام سیاست شیطانی خود درباره فلسطین را «معامله قرن» گذاشته اند اما بدانند که به فضل الهی، این معامله قرن هرگز محقق نخواهد شد و به کوری چشم دولتمردان امریکا، قضیه فلسطین از یادها نخواهد رفت و قدس پایتخت فلسطین باقی خواهد ماند.

رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه ملت فلسطین در مقابل این توطئه خواهد ایستاد و ملت‌های مسلمان نیز پشتیبان مردم فلسطین خواهند بود، افزودند: البته برخی دولت‌های اسلامی که هیچ اعتقادی هم به اسلام ندارند، به دلیل حماقت و جهالت و مطامع دنیوی پیشمرگ امریکایی‌ها شده‌اند اما به توفیق الهی، امت اسلامی و ملت فلسطین بر دشمنان خود پیروز خواهند شد و خواهند دید آن روزی را که ریشه رژیم جعلی صهیونیستی از سرزمین فلسطین کَنده شود.

Leave A Reply

Your email address will not be published.